KONST / Litografier / Färglitografi 15103110
nr 1510 3110
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 3 /130. Färglitografi, bildmått: 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
400 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:02:24
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer